ابتدا بر روی دکمه مثبت قرمز رنگ در پایین اپ بزنید. از منوی ظاهر شده گزینه ایجاد معامله جدید را انتخاب کنید. مشخصات خواسته شده را در فرم نمایش داده شده وارد کنید.

عنوان معامله: یک عنوان مختصر و گویا برای معامله خود انتخاب کنید.

نوع معامله: اگر قصد معامله کالای فیزیکی را دارید گزینه کالا و اگر قرار است سرویس یا خدمتی ارائه شود گزینه سرویس را انتخاب کنید.

در ادامه لازم است شماره طرف دیگر معامله را وارد کنید تا به معامله دعوت شود.

بخش توضیحات حکم مفاد یک قرارداد و توافق را دارد و می بایست به دقت وارد شود. چرا که بعداً همین بخش قابل استناد خواهد بود. اگر لازم است فایلی ضمیمه شود حتماً آن را در این بخش ضمیمه کنید.

مشخص کنید چه کسی حق کمسیون معامله را قرار است به تضمین شو پرداخت کند.

در نهایت دکمه ارسال دعوتنامه و شروع معامله را لمس کنید تا دعوت نامه پیامکی برای طرف مقابل ارسال شود. پس از قبول دعوت از سوی طرف مقابل نوبت به گروگذاری وجه می رسد.

زمانی یک معامله به جریان می افتد که خریدار وجه مورد توافق را گروگذاری کند. برای گروگذاری وجه یک معامله می بایست به بخش معاملات که از پایین سمت راست اپلیکیشن قابل مشاهده است رجوع کنید. در صفحه ای که نمایان می شود وضعیت هر یک از معاملات دیده می شود واگر نیاز به گروگذاری باشد این مورد نمایش داده می شود.

با زدن بر روی دکمه گروگذاری کاربر به سمت درگاه بانک هدایت می شود. پس از گروگذاری وجه وضعیت معامله تغییر کرده و این مورد به اطلاع طرف مقابل نیز می رسد.

با زدن بر روی عنوان معامله صفحه جزییات آن نمایان می شود. حال می توانید یکجا یا به صورت درصدی وجه را برای طرف مقابل آزاد کنید.

برای تسویه حساب و برداشت وجه می بایست ابتدا از بخش پروفایل دکمه برداشت وجه را لمس کنید تا به صفحه مربوطه منتقل شوید. در ادامه لازم است مبلغ مد نظر را وارد کرده و درخواست خود را ثبت کنید.

شماره حساب شبا: واریز وجوه درخواستی از طریق حواله پایا انجام می شود که این حواله ها نیازمند شماره شبا هستند. برای دریافت شماره شبا می توانید به سایت بانک یا اپلیکیشن موبایل بانک خود مراجعه کنید.

تا پیش از آزادسازی وجه با رفتن به صفحه جزییات معامله یک دکمه حل اختلاف در پایین دیده می شود که زدن این دکمه شما را به بخش مربوطه هدایت می کند.