دیگر کسی نمی‌تواند پول شما را در دیوار و شیپور بخورد!

این روزها، هر اتفاقی که می‌افتد یا هر نوع کلاهبرداری که رخ می‌دهد، از هر سویی اولین نگاه‌ها به سمت دیوار و شیپور می‌رود و اولین اقدام پاک کردن صورت مسئله است. یا قیمت‌ها حذف می‌شود یا توصیه می‌کنند به طور کلی از این اپلیکیشن‌ها و پلتفرم‌ها استفاده نکنید. اما گاهی مشکلات بزرگ هم با راهکارهای ساده و خلاقانه حل می‌شوند.

قیمت ملک و خودرو که سرسام‌آور می‌شود، سریع دستور می‌دهند قیمت‌ها از دیوار و شیپور و دیگر اپلیکیشن‌های مشابه حذف شود. کلاهبرداری‌ها که زیاد می‌شود یا جنس قاچاق و سرقتی که روی دیوار و شیپور آگهی می‌شود، اولین و ساده‌ترین کاری که پیشنهاد می‌دهند این است که قید استفاده از این اپلیکیشن‌ها را بزنید.

اما کمتر کسی توجه می‌کند که راه حل مشکلات، پاک کردن صورت مسئله نیست و باید دنبال راهکار درست و منطقی بود. تا امروز همین دیوار و شیپور و دیگر اپلیکیشن‌های مشابه، مشکل میلیون‌ها نفر را در سراسر کشور حل کرده‌اند. اینکه خیلی‌ها نکات امنیتی و توصیه‌هایی که بارهاوبارها از طریق رسانه‌های مختلف اعلام شده است رعایت نمی‌کنند، مشکل نمی‌تواند متوجه پلتفرم‌های واسطه باشد.

اینکه در دیوار و شیپور و دیگر اپلیکیشن‌هایی که به‌ویژه روی خرید و فروش کالاهای دست دوم تمرکز دارند، تخلف و کلاهبرداری رخ می‌دهد، موضوع دور از ذهنی نیست و نمی‌توان آن را رد کرد. کاربران زیادی هستند که نسبت به این موضوع شکایت داشته‌اند و از طریق این برنامه‌ها به آنها خسارات زیادی وارد شده است. تجربه‌های بسیار تلخی رخ داده است که باعث شده عملکرد این برنامه‌ها زیر سوال برود، اما گاهی بزرگترین مشکلات را می‌توان با راهکارهای خلاقانه به سادگی حل کرد.

در دیوار و شیپور چه خبر است؟

جز خرید و فروش ملک و خودرو، بیشترین استفاده‌ای که از دیوار و شیپور یا دیگر برنامه‌های مشابه می‌شود، برای خرید و فروش کالای دست دوم و کارکرده است که با توجه به افزایش قیمت اجناس نو، اتفاقا رونق خوبی هم دارد. اما مشکلات موجود مانند کلاهبرداری، ارسال کالای تقلبی یا خراب، ارسال نکردن کالای موردنظر، خرید و فروش کالاهای سرقتی، قاچاق و غیرمجاز، فیشینگ و… باعث شده است تا خرید و فروش بین شهری خیلی مورد استقبال واقع نشود و درنهایت سراغ آگهی‌های شهر خودتان بروید.

اما کالاهای بسیار خوبی در شهرهای دیگر وجود دارند که دقیقا می‌توانند نیاز شما را برطرف کنند، ولی احتمالا به دلیل مشکلاتی که به آنها اشاره کردیم، قیدشان را می‌زنید.

تضمین شو، ضامن معامله شما در دیوار و شیپور

اما شما خیلی راحت می‌توانید به کمک تضمین شو از هر جایی که هستید با دیگر استان‌ها و شهرهای ایران معامله خود را انجام دهید و هیچ دغدغه‌ای از کار اپلیکیشن‌هایی چون دیوار و شیپور نداشته باشید. تضمین شو به عنوان واسط مورد اطمینان دو طرف کمک می‌کند تا خیلی راحت و بدون دغدغه هر کالایی که می‌خواهید از طریق دیوار خرید و فروش کنید بدون آنکه نگران کلاهبرداری یا سوخت‌شدن پولتان باشید.

تضمین شو یک راهکار ساده است و بدون هرگونه پیچیدگی معامله‌های شما را جوش می‌دهد! تضمین شود در واقع یک واسط پرداخت امن برای معامله‌های اینترنتی است که مزایای بسیار زیادی دارد. ولی مهمترین مزایای آن که باعث می‌شود با خیال راحت به خرید و فروش آنلاین در هر پلتفرمی بپردازید شامل موارد زیر است:

  • کمیسیون زیر یک درصد و متغیر براساس نوع معامله
  • امکان مشخص کردن فرد پرداخت‌کنند حق کمیسیون یا تقسیم مساوی آن بین طرفین معامله
  • امکان مستندسازی تراکنش‌ها با کدرهگیری یا تصویر کالا
  • امکان حل اختلاف و پیگیری هرگونه مشکل
  • آزاد شدن مبلغ در صورت تایید خریدار
  • جلوگیری از انواع کلاهبرداری‌های اینترنتی
  • دارای نسخه وب و اپلیکیشن

تضمین شو یک واسط مورد اطمینان طرفین با کمترین هزینه است که کمک می‌کند هر نوع معامله آنلاین مُجازی را در اینترنت انجام دهید، بدون اینکه نگران باشید از چه پلتفرمی استفاده می‌کنید.

 

 

سرویس و اپلیکیشن تضمین شو، راه حلی است برای حل مشکل بالا

اطلاعات بیشتر

پست های مشابه


نظرات

شما اولین نفری باشید که نظر می دهید

دیدگاهی بنویسید